Popüler Analist Bu 2 Altcoin İçin Yükselişte: Fırsatlar Sunuyorlar!

Kripto para piyasası içinde bulunduğumuz yıla güçlü başlangıç yaptı. Lider kripto Bitcoin boğa koşusunda Mart ayında yeni zirvelere çıktı. Bu dönemde özellikle Solana tabanlı meme coin’leri meteorik artışlar gördü. Bununla birlikte, son günlerde Bitcoin’in irtifa kaybıyla meme coin rüzgarı da yavaşladı. Ancak, geniş takipçi kitlesine sahip bir bir analist, Solana tabanlı bir meme coin’in yükseliş sinyalleri verdiğini söylüyor. Analist ayrıca, lider altcoin Ethereum’un bir rakibi için yükselişte olduğunu belirtiyor.

Analiste göre WIF, yukarı yönlü bir harekete hazırlanıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto piyasası, belirsizliğin ortasında şimdilik yön bulmakta zorlanıyor. Bununla birlikte, bu durum bu piyasanın doğası gereği çok da anormal değil. Yani, piyasa oyuncuları bunu bir çok tecrübe etti. Yine de şimdilik pozisyon almak için acele etmiyor görünüyorlar. Bu bekleyişi ise yeni fırsatlar arayarak geçiriyorlar. Bluntz takma adlı analist, bu fırsatlardan birisinin dogwifhat (WIF) olduğunu söylüyor. Analist, WIF’in hafta sonu 1,89 dolar civarına düştüğünde yerel bir dip yapmış olabileceğini belirtiyor.

Kaynak: Bluntz

Bluntz, genellikle analizlerinde Elliott Wave teorisini uyguluyor. Bu teoriye göre, bir varlık yükselişe geçtiğinde yeni bir beş dalgalı ralliye tanık olmadan önce ABC düzeltici hareketinden geçer. Bluntz, WIF’in son fiyat hareketinin yukarı yönlü bir hareketin geldiğini gösterdiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, “Ve işte, düşük seviyelerden güzel bir beş dalga yükseliş ve bir ABC de var. Bence WIF burada iyi görünüyor. Şapkalar geri takıldı.”

Kaynak: Bluntz

Bu altcoin, zaman içinde harika bir giriş olduğunu kanıtlayacak!”

Bu arada, Bluntz meme coin’ler haricinde ayağı yere basan piyasadaki diğer altcoin projelerine de bakıyor. Bu doğrultuda analist, lider altcoin Ethereum’un rakibi Near’a (NEAR) dikkatleri çekiyor. Ayrıca Bluntz, NERA’da yükselişte olduğunu belirtiyor. Analiste göre NEAR, sadece bir ay içinde %50’nin üzerinde bir düzeltmenin ardından uzun vadeli holder’lar için fırsatlar sunuyor. Bluntz, NEAR için değerlendirmelerini şu şekilde ifade ediyor:

NEAR’ın şu anda yapabileceği çok şey var. 50 dip tepe noktası, C dalgasında görülebilen beş alt dalga ve 4 saatlik RSI (göreceli güç endeksi) ile yükseklerden aşağı doğru net ABC, 1 dolardaki gerçek dipten bu yana görülmemiş seviyelerde aşırı satımda. Bence bu, zaman içinde harika bir giriş olduğunu kanıtlayacak.

Bu arada, NEAR yazı sırasında günlük grafiğinde %3,8 artışla 5,68 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, Nisan ayının en düşük seviyesi olan 4,31 dolardan %27’nin üzerinde artış gördü. Bununla birlikte, token geçtiğimiz hafta boyunca yaklaşık %16,5 değer kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x