Usta Meme Coin Traderı: Bu Altcoin Bir Sonraki 100X Fırsatı!

Kripto para piyasasında Mart ayında bir meme coin rüzgarına tanık olduk. Bununla birlikte bu rüzgar daha sonra dindi. Meme coin trade’inden büyük karlar elde eden usta bir kripto traderı, son gözdesini paylaştı. Trader, Bitcoin üzerine inşa edilen bir protokolü 100x fırsatı” olarak gördüğünü söyledi.

Usta meme coin traderı bir sonraki 100x altcoin fırsatını belirledi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasada şimdilik düşüş hissiyatı hakim. Bununla birlikte, bu durumun yeni fırsatlar yaratması mümkün. Ansem takma adlı popüler bir trader, daha önce diğer “100x fırsatlarını” tanımlayarak trade tahminleriyle dikkate değer sonuçlar elde etti. Öyle ki on-chain analitik platformu Lookonchain’in dikkatini dahi çekmeyi başardı. Usta trader, Solana’da (SOL) 170x; WIF’te 520x ve BONK’ta 80x kar elde etti. Böylece, piyasada bir ün kazandı.

İlginç bir şekilde Ansem, çoğu kripto para traderının şu anda bu fırsatı görmezden geldiğine inanıyor. Tradera göre yaklaşık %10.000 kazanç elde etmek imkansız değil. Bu bağlamda Ansem, şunları söylüyor:

Bir sonraki 100x fırsatı Bitcoin’de Runes Protocol, Kripto Twitter topluluğunun %95’i buna hiç dikkat etmiyor. Solana meme coin’leriyle hacimleri mevcut unisat hacmiyle karşılaştırın ve Bitcoin’cilerin satın alacakları kendi yerel altcoin’leri varsa servet etkisini düşünün.

Bitcoin’de Runes Protokolü Nedir?

Ordinals protokolünün yaratıcısı Casey Rodarmor, Bitcoin için Runes adında yeni bir protokol geliştirdi. Esasen Runes, Bitcoin Blockchain’de bir DeFi ekosistemi için değiştirilebilir tokenlerin oluşturulmasını ve verimli bir şekilde aktarılmasını sağlamayı amaçlıyor. Tek bir işlemde birden fazla token transferine izin veriyor. Böylece, şu anda en çok kullanılan BRC-20 standardının sınırlamalarını ortadan kaldırıyor.

Ayrıca Runes, Ordinals’a bağımlı olmadan BRC-20’den daha fazla basitlik ve güvenlik vaat ediyor. Protokolün lansmanı, Bitcoin’in dördüncü yarılanmasıyla aynı zamana denk geliyor. Bunun da işlem ücretlerini ağ güvenliği için daha önemli hale getirmesi mümkün. Bu bağlamda, bir Coindesk raporu Runes’in popüler hale gelmesi halinde Bitcoin ortalama işlem ücretlerinin artmasını bekliyor.

Ansem’in trade geçmişi ve önceki 100x fırsatları

Ansem, kripto para birimlerinin değişken dünyasında kayda değer başarılar elde etti. Ocak 2021’de Solana’da 1,5 dolardan bir pozisyon açtı. Trader’in bu pozisyonu 11 ay içinde 260 dolara fırladı. Böylece, usta trader 170 kat gibi şaşırtıcı bir kazanç sağladı. Trader’ın başarısı, Ekim 2023’te “bonk great coin” şeklinde tweet atarak BONK’un fiyatının sadece dört ay içinde 80 kattan fazla artmasını tahmin ettiğinde de ortaya çıktı. Son olarak, Aralık 2023’te WIF’i destekledi. Meme coin, 0,09 dolardan 4,85 dolara şaşırtıcı bir 520 kat artış gördü.

Ansem’in SOL ile trade’i. Kaynak: Lookonchain

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x